VNH2SP30 ir pilna tilta motora draiveris, kas paredzēts plašam automobiļu pielietojumam. Ierīce ietver dubultu monolītu augstās puses draiveri un divus zemās puses slēdžus. Augstās puses vadītāja slēdzis ir veidots, izmantojot STMicroelectronic plaši pazīstamo un pārbaudīto patentēto VIPower M0 tehnoloģiju, kas ļauj efektīvi integrēt īstu Power MOSFET vienā un tajā pašā die ar inteliģentu signāla/aizsardzības shēmu. VIN un motora izeja ir novietota 5 mm skrūvju spailēm, kas atvieglo lielāka izmēra vadu pievienošanu. INA un INB kontrolē katra motora virzienu, un PWM tapas ieslēdz vai izslēdz motorus. VNH2SP30 pašreizējās sajūtas (CS) tapas izvadīs aptuveni 0,13 volti uz izejas strāvas amp.
Specifikācija:
- Sprieguma diapazons: 5.5V - 16V
- Maksimālais strāvas stiprums: 30A
- Praktiska nepārtraukta strāva: 14 A
- Strāvas izvade ir proporcionāla motora strāvai
- MOSFET pretestība: 19 mΩ (uz vienu kāju)
- Maksimālā PWM frekvence: 20 kHz
- Termiskā izslēgšana
- Zemsprieguma un pārsprieguma izslēgšana
1. solis: materiāla sagatavošana
Šai apmācībai mums bija nepieciešami šādi priekšmeti:
1. VNH2SP30 monstru motora modulis (viena kanāla)
2. Arduino Uno dēlis un USB
3. Plastmasas pārnesumu motors
4. Litija jonu uzlādējams akumulators 7.4V 1200mAh
5. 2x vads ar krokodila gala skavu
2. darbība. Aparatūras savienojums
Savienojiet VNH2SP30 Monster Motor Module (viena kanāla) tapu ar Arduino Uno tapu.
5V> 5V
GND> GND
CS> A2
INA> D7
INB> D8
PMW> D5
3. darbība: avota koda paraugs
4. darbība: sērijas monitors
5. darbība. Rezultāti
Šis ir šīs apmācības rezultāts:
i. kad lietotājs ievada skaitli “2”, pārnesumkārba sāk griezties uz priekšu un sērijas monitors drukā uz priekšu.