- Raiduztvērēja modulis NRF24L01 x1
Saņēmējam:
- Arduino Nano vai Uno (es izmantoju Arduino Nano). x1
Citi:
Jumper vadi
Baterijas Arduino barošanai https://amzn.to/2W5cDyM un
2. darbība. Ievads NRF un savienojumos
VCC un GND piegādei
Šim nolūkam mēs izmantosim Arduino 3.3V tapu.
CE un CSN
Raidītāja un uztvērēja tapas. Mēs izmantosim Arduino (Nano un Uno) 9. tapu CE un 10. tapu CSN.
MOSI, MISO & SCK
Tās ir SPI tapas.
Arduino UNO:
SPI tapas ir
11. tapa (MOSI)
12. tapa (MISO)
13. tapa (SCK)
Arduino Nano SPI tapas:
11. tapa (MOSI)
12. tapa (MISO)
13. tapa (SCK)
Tas pats, kas Arduino UNO.
Tagad jūs varat izveidot savienojumus gan raidītājam, gan uztvērējam.
Piezīme. Jūsu Arduino IDE programmatūrā jābūt bibliotēkai NRF24L01. Lejupielādējiet to šeit.
3. darbība. Ievads kursorsvirā un savienojumos
Savienojumi kursorsvirai raidītāja galā:
VCC uz Arduino 5v tapu.
GND uz Arduino GND
VRx uz Arduino analogo tapu A0
VRy uz Arduino analogo tapu A1
Par otro kursorsviru
Abiem kursorsvirām varat izmantot arduino 5V tapu.
VRx uz Arduino analogo tapu A2VRy uz Arduino analogo tapu A3
Izmantojot divus kursorsviras, jums jāpārraida 4-6 kanāli.
4. solis: Darba un programmēšanas daļa
Arduino Nano digitālā tapa 2 => 1. kanāls => THR
Arduino Nano digitālā tapa 3 => 2. kanāls => YAW
Arduino Nano digitālā tapa 4 => 3. kanāls => PITCH
Arduino Nano digitālā tapa 5 => Channel 4 => ROLL
5. darbība: jaunināšana
Ieteicams:
Bezvadu Arduino robots, izmantojot bezvadu moduli HC12: 7 soļi
Liels attālums, 1,8 km, no Arduino līdz Arduino bezvadu sakari ar HC-12: 6 soļi (ar attēliem)
Vienkāršs Taranis X9D+ bezvadu trenažieris, izmantojot SBUS uztvērēja ievadi: 9 soļi
Bezvadu tālvadība, izmantojot 2,4 GHz NRF24L01 moduli ar Arduino - Nrf24l01 4 kanālu / 6 kanālu raidītāja uztvērējs kvadrakopteram - Rc helikopters - Rc lidmašīna, izmantojot Ardui
Bezvadu tālvadība, izmantojot 2,4 GHz NRF24L01 moduli ar Arduino | Nrf24l01 4 kanālu / 6 kanālu raidītāja uztvērējs kvadrakopteram | Rc helikopters | Rc lidmašīna, izmantojot Arduino: lai vadītu Rc automašīnu | Kvadkopters | Drons | RC plakne | RC laiva, mums vienmēr ir nepieciešams uztvērējs un raidītājs, pieņemsim, ka RC QUADCOPTER mums ir nepieciešams 6 kanālu raidītājs un uztvērējs, un šāda veida TX un RX ir pārāk dārgi, tāpēc mēs to izgatavosim savā
Bezvadu sakari, izmantojot lētus 433MHz RF moduļus un Pic mikrokontrollerus. 2. daļa: 4 soļi (ar attēliem)